|
|
|
|
 |
Vámpír2008
2008-10-22 14:52:15
|
23
|
| Nem, ők csak hozzák. :) |
|
A hozzászólás:
 |
hoppaaa
2008-10-22 14:48:35
|
22
|
És heti törlesztésű :D
Gondolom, nem mosolygós hölgyek jönnek az aktuális részletért. |
|
Előzmény:
 |
Vámpír2008
2008-10-22 13:50:01
|
12
|
B+ tegnap láttam egy olyan hirdetést, ahol a mosolygós apu vett a gyerekeknek egy számítógépet ajándékba, amelyre egy mosolygós hölgy hozta a kölcsőnpénzt. A végén pedig szépen, hangosan, érhetően elmondják hogy téháem kétszázötvenvalahány százalék.
Kellene hozni egy törvényt az uzsoráról: a betétesek értelemszerűen kapjanak valamely kamatot, viszont mondjuk a banki alapkamat háromszorosánál drágábban nyújtott hitel az minősüljön büntetendőnek, és kész. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|