|
|
|
|
 |
sin x
2008-10-22 16:17:08
|
30
|
Már akkor is sejtettem hogy ócska provokátor vagy, amikor a devizahitelesek állami megsegítéséért ordítoztál a másik topikodban. De most már tök egyértelmű. Mindenesetre ügyesen csinálod, el kell ismerni. Ha itt is leírod legalább 547x ugyanazt a demagóg maszlagot, a sok hülye olv.társ meg itt is bukik majd rá, mint gyöngytyúk a takonyra, és ez a kiváló topik is megér sok száz hozzászólást, akkor lehet, hogy valami idetévedő illetékes elvtárs majd ezt az ötletedet is beépíti El Kúró legújabb válságmenedzselő programjába. Szóval, hajrá mindenkinek. |
|
 |
nyugatioldal
2008-10-22 14:46:10
|
21
|
Az hittem már kevesebbet kell visszafizetni.
1.: adós kérésére a törlesztési időszak megváltoztatható, és meghosszabbítható
Ja, csak így több kamatot is kell fizetni összességben.
2.: . Ha a devizahiteles át akar térni forinthitelre, akkor ezt a bankok külön költség felszámítása nélkül megteszik
Már ha megéri.
3.A bankok az adós kérésére a törlesztést átmenetileg csökkentik, illetve felfüggesztik a törlesztési kötelezettséget.
ja, csak addig is ketyeg a kamat. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-22 13:43:26
|
11
|
A kormány megállapodást ír alá a jövő héten a bankszövetséggel arról, hogyan lehet a devizahitelesek helyzetét megkönnyíteni. Gyurcsány Ferenc szerdán a kormányszóvivő tájékoztatón Budapesten elmondta: "a megállapodás lényege, hogy ne engedjük, hogy az adósok terhei az égbe szökjenek".
A miniszterelnök három könnyítési módot említett: az adós kérésére a törlesztési időszak megváltoztatható, és meghosszabbítható. Ha a devizahiteles át akar térni forinthitelre, akkor ezt a bankok külön költség felszámítása nélkül megteszik. A bankok az adós kérésére a törlesztést átmenetileg csökkentik, illetve felfüggesztik a törlesztési kötelezettséget. |
|
Előzmény:
 |
nyugatioldal
2008-10-22 13:42:05
|
10
|
| Milyen védelmet kaptak a devizahitelesek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|