Keresés

Részletes keresés

BigBacon Creative Commons License 2008-10-22 14:41:39 20
:-)))))))))
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-22 13:40:35 9
Nagyon helyes! Minden 13. havi törlesztőrészletet az állam fizesse meg!
Iszak Iszakievics Stajn Creative Commons License 2008-10-22 13:39:39 8
Jogos! :)
A hozzászólás:
bogel Creative Commons License 2008-10-22 13:38:31 7
Vezessük be a 13. havi törlesztőrészletet!
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-22 13:13:17 0
A jegybank megemelte az alapkamatot 8,5%-ról 11,5%-ra! Ez nagymértékben drágítja a hiteleket! Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is!
Vizsgálják felül a szerződéseket!

Ha jut pénz 13.havi nyugdíjra, meg devizahitel támogatásra, meg mindenre, jusson forinthitel támogatásra is!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!