|
|
|
|
 |
BigBacon
2008-10-22 14:41:39
|
20
|
| :-))))))))) |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-22 13:40:35
|
9
|
| Nagyon helyes! Minden 13. havi törlesztőrészletet az állam fizesse meg! |
|
A hozzászólás:
 |
bogel
2008-10-22 13:38:31
|
7
|
| Vezessük be a 13. havi törlesztőrészletet! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-22 13:13:17
|
0
|
A jegybank megemelte az alapkamatot 8,5%-ról 11,5%-ra! Ez nagymértékben drágítja a hiteleket! Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is! Vizsgálják felül a szerződéseket!
Ha jut pénz 13.havi nyugdíjra, meg devizahitel támogatásra, meg mindenre, jusson forinthitel támogatásra is!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|