|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-22 16:52:14
|
32
|
| Forint kölcsönöd is van? |
|
 |
Pirimidin76
2008-10-22 16:06:25
|
29
|
Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is!
Kaptak? ez nekem új |
|
 |
bogel
2008-10-22 13:38:31
|
7
|
| Vezessük be a 13. havi törlesztőrészletet! |
|
 |
Iszak Iszakievics Stajn
2008-10-22 13:15:00
|
2
|
| Szerintem meg ne jusson egyikre se. Mellesleg engem majd akkor érdekel, amikor lejár a kamatperiódus. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-22 13:13:17
|
0
|
A jegybank megemelte az alapkamatot 8,5%-ról 11,5%-ra! Ez nagymértékben drágítja a hiteleket! Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is! Vizsgálják felül a szerződéseket!
Ha jut pénz 13.havi nyugdíjra, meg devizahitel támogatásra, meg mindenre, jusson forinthitel támogatásra is!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|