Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-22 16:52:14 32
Forint kölcsönöd is van?
Pirimidin76 Creative Commons License 2008-10-22 16:06:25 29
Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is!

Kaptak?
ez nekem új
bogel Creative Commons License 2008-10-22 13:38:31 7
Vezessük be a 13. havi törlesztőrészletet!
Iszak Iszakievics Stajn Creative Commons License 2008-10-22 13:15:00 2
Szerintem meg ne jusson egyikre se. Mellesleg engem majd akkor érdekel, amikor lejár a kamatperiódus.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-22 13:13:17 0
A jegybank megemelte az alapkamatot 8,5%-ról 11,5%-ra! Ez nagymértékben drágítja a hiteleket! Ha már kaptak a devizahitelesek is védelmet, kapjanak a forinthitelesek is!
Vizsgálják felül a szerződéseket!

Ha jut pénz 13.havi nyugdíjra, meg devizahitel támogatásra, meg mindenre, jusson forinthitel támogatásra is!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!