|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
cvt01
2008-10-21 15:06:06
|
167
|
Ha jol tudom a 400/5.6 + 1.4 kombinacional (ami gyakorlatilag 560mm/f8-ra valtoztatja az objektivet) csak az 1D/1Ds gepek tudnak autofokuszalni. Legalabb is a canon 1.4 telekonverter hasznalata eseten biztos. Ha a kenko at is tudja verni a xxD vazat akkor is azt gondolnam, hogy eleg sotet lesz a kep es az autofokusz lelassul es/vagy megbizhatatlan lesz. Nem allitom biztosra mert sosem probaltam. Az biztos, hogy kell feny dogivel egy f/8-as objektivhez. A madarakat az allvany egyedul nem fagyasztja meg ahoz zarsebesseg is kell. |
|
Előzmény:
 |
r1
2008-10-14 20:37:58
|
166
|
| Ha madarat akarnek fotozni, akkor (300/4), 300/4 IS, vagy 400/5.6+allvanyban gondolkodnek. Hozza egy kenko 1.4 pro 300 telekoverter (esetleg meg egy ketszerezo). Ha meg occsobban es cipelhetobben akarnam meguszni, akkor esetleg egy egy 200/2.8II+ketszerezo. Vannak most uj Sigmak (eddig ilyesmire ugy hallottam, hogy az 50-500-at hasznaltak) azokat is erdemes lehet megnezni. Van ennek kulon topikja, ahol a hozzaertok tudnak iranymutatast adni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|