|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-23 23:24:09
|
694
|
| Mindenképpen érdemes őket szabadon engedni, és így legalább biztosítva lesz a túlélése! |
|
A hozzászólás:
 |
Manócska01
2008-10-17 07:06:33
|
693
|
Sziasztok - az én kis sünim jól van hála istennek. Eszik - de csak egyszer - valamikor éjjel. Viszont annyira büdös - hogy nem maradhat a lakásban- beszéltem az Állatkerttel és beveszik. Neki való körülmények között teleltetik, és tavasszal szabadon fogják engedni.
Nem hiszem egy kis üveg terráriumban nálam jól érzi magát. Én itt sajnos nem tudok neki megfelelő környeztet biztositani.
Hiányozni fog- hamar meg lehet szeretni még ha ilyen kis tüskés tüpárna is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|