Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-10-14 20:05:03 165
A telekonvertereket nem zoomokhoz gyártják. A nagy fényerejű telékhez valók. Azok képminőségét is rontják, de még elviselhetően.
Előzmény:
Mirones Creative Commons License 2008-10-14 19:32:45 164

Hi!

Valamelyik oldalon láttam tesztképet 70-200

                                                           70-200  + 1,4 x canon

                                                           70-200  + 1,4 x sigma

                                                           70-200  + 2 x    canon

 

És mindhárommal zuhan a képminőség. Nem is értem, hogyan lehet ilyen horror az ára ezeknek a kis gyűrűknek.

 

Amúgy én még mindíg nem döntöttem, hogy melyiket szeressem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!