Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-14 17:00:36 53
Akkor ebben egyetértünk.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 16:33:12 50
Nem is a te 4-es pontoddal van a bajom, ami mellesleg elég jól meg is valósítható, hiszen ezek milliárdos nagyságrendű építkezések lennének, amit oda tudnának adni a spanoknak. Csak arról beszéltem, hogy az se lenne jó, ha a sportszergyártók erősen lobbiznának az államnál.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-14 16:16:38 45
Ki akar 40 ezres sportcipőt támogatni?? De pl. uszoda nélkül nehéz úszni. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!