|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 16:33:12
|
50
|
| Nem is a te 4-es pontoddal van a bajom, ami mellesleg elég jól meg is valósítható, hiszen ezek milliárdos nagyságrendű építkezések lennének, amit oda tudnának adni a spanoknak. Csak arról beszéltem, hogy az se lenne jó, ha a sportszergyártók erősen lobbiznának az államnál. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-14 16:16:38
|
45
|
| Ki akar 40 ezres sportcipőt támogatni?? De pl. uszoda nélkül nehéz úszni. :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-14 16:13:23
|
43
|
| A sportolás nem a sportszereken múlik, szóval isten ments, hogy az állam támogassa a 40 ezer Ft-os cipőket, stb. Persze, eszköz nélkül sok sport nincsen, de csak az élsport kíván kimondottan drága sporteszközöket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|