|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 10:05:18
|
39
|
Igazad van, az uniós pénzeket kifelejtettem, azt is előre kell finanszírozni. :) Jön egy befektető (nyilván hülye) és egy ideig nem adózik - elküldöd? Nem egy népszerű dolog előre számolgatni, kétségtelen, de befagyasztani semmit sem szabad...szerintem. Az ideihez képest megemelt plafon, az talán tartható, ha megszavazzák. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-14 09:43:45
|
37
|
| De érted mire gondolok, nem? Ha azt írom, ne legyen deficites a költségvetés, azt nem értik. Ezért próbálom érthetően megfogalmazni, mégha pontatlan is. De itt a lehetőség, írd le szakszerűen úgy, hogy a laikus is értse! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-14 09:32:13
|
35
|
Hát, már az első ponton jót röhögne Fekete János.
bevétel-adósság-kamat= ? járulékbevétel-kifizetések= ? Ha negatív szám jön ki, ne is foglalkozz vele tovább...éhenhalunk 3 év alatt. Persze, ha a hitelfelvételi pont kiesik....akkor kezdhetjük elölről. :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|