Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 10:05:18 39
Igazad van, az uniós pénzeket kifelejtettem, azt is előre kell finanszírozni. :)
Jön egy befektető (nyilván hülye) és egy ideig nem adózik - elküldöd?
Nem egy népszerű dolog előre számolgatni, kétségtelen, de befagyasztani semmit sem szabad...szerintem. Az ideihez képest megemelt plafon, az talán tartható, ha megszavazzák.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-14 09:43:45 37
De érted mire gondolok, nem? Ha azt írom, ne legyen deficites a költségvetés, azt nem értik. Ezért próbálom érthetően megfogalmazni, mégha pontatlan is. De itt a lehetőség, írd le szakszerűen úgy, hogy a laikus is értse!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 09:32:13 35
Hát, már az első ponton jót röhögne Fekete János.

bevétel-adósság-kamat= ? járulékbevétel-kifizetések= ? Ha negatív szám jön ki, ne is foglalkozz vele tovább...éhenhalunk 3 év alatt. Persze, ha a hitelfelvételi pont kiesik....akkor kezdhetjük elölről. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!