|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 09:20:41
|
34
|
A rendszeres sport javítja a szellemi és fizikai kondíciót.
OK, a fizikai kondíciót bizonyos sportok, kellő önmérséklettel alkalmazva, javíthatják.
A szellemieket már biztosan nem. Elég egy sportműsort meghallgatnod/megnézned, ahol pl. egy focista nyilatkozik: teljes az agyi csőd náluk, nem tudnak beszélni, gondolkodni se nagyon, a sport teljesen lerontotta még azt a kevéske szellemi képességeiket is, amit genetikailag esetleg hozhattak otthonról.
A szellemi kondíciók javítására sokkal eredményesebb módszer párezer jó könyv elolvasása, vagy 20-30 év intenzív tanulás, de legjobb a kettő együtt... |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-14 09:11:21
|
31
|
| A rendszeres sport javítja a szellemi és fizikai kondíciót. Nem a versenysportról beszélek. És az is igaz, hogy bizonyos sportok kevésbés jótékonyak, pl. lovaglás, golf, tenisz... Ugyanakkor az úszás nagyon jót tesz a keringésnek. Ha sportol kevésbé hízik el és emiatt jobb eséllyel nem lesz cukorbeteg. De cáfolj meg! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-14 09:05:40
|
27
|
Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.
Ez így egyszerűen nem igaz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|