Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 16:16:33 44
Há' hisz Churchill is megmondta, meg öregapámat is 90 évesen ütötte el a villamos, pedig semmit se sportolt. LOL
macmester Creative Commons License 2008-10-14 09:12:56 32

nem igaz, de aki gyerekkorától, sportol (nem élversenyszerűen) és egészségesen táplálkozik él, az kevésbé valószínűleg lesz beteg, a genetikával nehéz dacolni, de ki lehet hozni a legjobbat az adottakból...

 

sport és sport között is van különbség, a gördszka, nem biztos, hogy túl egészséges, élsportról ne is beszéljünk, minde év 5 évnek felel meg...

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-14 09:11:21 31
A rendszeres sport javítja a szellemi és fizikai kondíciót. Nem a versenysportról beszélek. És az is igaz, hogy bizonyos sportok kevésbés jótékonyak, pl. lovaglás, golf, tenisz... Ugyanakkor az úszás nagyon jót tesz a keringésnek. Ha sportol kevésbé hízik el és emiatt jobb eséllyel nem lesz cukorbeteg. De cáfolj meg!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 09:05:40 27
Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.

Ez így egyszerűen nem igaz.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-13 23:31:16 5
Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!