|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 16:16:33
|
44
|
| Há' hisz Churchill is megmondta, meg öregapámat is 90 évesen ütötte el a villamos, pedig semmit se sportolt. LOL |
|
 |
macmester
2008-10-14 09:12:56
|
32
|
nem igaz, de aki gyerekkorától, sportol (nem élversenyszerűen) és egészségesen táplálkozik él, az kevésbé valószínűleg lesz beteg, a genetikával nehéz dacolni, de ki lehet hozni a legjobbat az adottakból...
sport és sport között is van különbség, a gördszka, nem biztos, hogy túl egészséges, élsportról ne is beszéljünk, minde év 5 évnek felel meg... |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-14 09:11:21
|
31
|
| A rendszeres sport javítja a szellemi és fizikai kondíciót. Nem a versenysportról beszélek. És az is igaz, hogy bizonyos sportok kevésbés jótékonyak, pl. lovaglás, golf, tenisz... Ugyanakkor az úszás nagyon jót tesz a keringésnek. Ha sportol kevésbé hízik el és emiatt jobb eséllyel nem lesz cukorbeteg. De cáfolj meg! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-14 09:05:40
|
27
|
Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.
Ez így egyszerűen nem igaz. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-13 23:31:16
|
5
|
| Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|