Keresés

Részletes keresés

feketekavics Creative Commons License 2008-10-14 09:09:49 29

>>>6. 0rbán azonnal határolódjon el.......... és monnyon le!

____

....ellenzéki szerepéről, ja!

_FK

A hozzászólás:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-10-14 07:12:15 21

2. Az adó és járulékszint legyen versenyképes a hozzánk hasonló fejlettségű államokéval.

 

Ja és az államadósság meg smafu?

 

3. A nyugdíjak értékének meghatározásánál a fő szempont legyen az, hogy felosztó, kirovó rendszer van. Csak azt szabad felosztani, ami a kirótt járulékokból befolyik.

 

Akkor itt se lesz több szoci ormány.

 

5. A felsőoktatásban legyen tandíj, melynek mértéke a tanulmányi eredménytől függjön. A jó tanulók ösztöndíjat kapjanak, a rossztanulók fizessenek.

 

+ a képzés időtartama figyelembevételével áééítsunk fel rövid (középtávú) prognózist a képzésben szerzett végzettség munkaerőpiacon foglalt helyére, s a túlkínálatból vonjuk ki a pénzt a túlkeresett képzettségekbe (végzettségekbe)

 

6. 0rbán azonnal határolódjon el Bushtól, Vonától, Sztálintól, Hitlertől, Hruscsovtól, Kolompártól, Torgyántól, Dávidtól... és monnyon le!

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-13 23:12:49 -
Orbán elmegy Gyurcsány csúcsára
"[...]Orbán a kormányfő 12 pontjával szemben a Fidesz 7 pontját ajánlja majd a csúcs figyelmébe.[...]"


Mi legyen a Polidili fórum 12 pontja? Elkezdtem a sajátjaimmal..

A PoliDili fórum 12 pontja a Nemzeti Csúcsra!


1. A magyar költségvetés csak annyi pénzből gazdálkodhat, amennyi pénzt beszed adókból és járulékokból. Hitel felvenni legalább 3 évig tilos!
2. Az adó és járulékszint legyen versenyképes a hozzánk hasonló fejlettségű államokéval.
3. A nyugdíjak értékének meghatározásánál a fő szempont legyen az, hogy felosztó, kirovó rendszer van. Csak azt szabad felosztani, ami a kirótt járulékokból befolyik.
4. Az egészségügyben a betegségmegelőzésre és nem a gyógyításra kell helyezni a hangsúlyt. Épüljenek országszerte rekreációs és sportközpontok, melyeket a járulékbefizetők ingyen vehetnek igénybe. Az országos betegség és halálozási adatok alapján kerüljön meghatározásra a főbb támogatandó sportágak köre.
5. A felsőoktatásban legyen tandíj, melynek mértéke a tanulmányi eredménytől függjön. A jó tanulók ösztöndíjat kapjanak, a rossztanulók fizessenek.
6.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!