|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 16:13:23
|
43
|
| A sportolás nem a sportszereken múlik, szóval isten ments, hogy az állam támogassa a 40 ezer Ft-os cipőket, stb. Persze, eszköz nélkül sok sport nincsen, de csak az élsport kíván kimondottan drága sporteszközöket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-14 00:17:07
|
8
|
kötelező sport? :-) kovács főtörzs végigkergeti a kolompár-családot a falu főutcáján oda-vissza ötször? (szabadtéri rekreációs tevékenység)
amúgy ez (mármint a megelőzés) lenne a normális, de ahhoz normális világ kéne - momentán a gyógyszergyártóknak van erős lobbija, a sportszergyártóknak semmilyen sincs. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-13 23:31:16
|
5
|
| Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|