Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 09:05:40 27
Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.

Ez így egyszerűen nem igaz.
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-14 00:17:07 8
kötelező sport? :-) kovács főtörzs végigkergeti a kolompár-családot a falu főutcáján oda-vissza ötször? (szabadtéri rekreációs tevékenység)

amúgy ez (mármint a megelőzés) lenne a normális, de ahhoz normális világ kéne - momentán a gyógyszergyártóknak van erős lobbija, a sportszergyártóknak semmilyen sincs.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-13 23:31:16 5
Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.
Előzmény:
bekakuki Creative Commons License 2008-10-13 23:25:05 4
Már ez nem stimmel:

"Az egészségügyben a betegségmegelőzésre és nem a gyógyításra kell helyezni a hangsúlyt"

Aki beteg az, hogy fizesse a gyógyítást amikor dolgozni sem tud?
Most én vagyok hülye vagy vagy ennyire elbuvárosodott a kormány?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!