|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 09:05:40
|
27
|
Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.
Ez így egyszerűen nem igaz. |
|
 |
Törölt nick
2008-10-14 00:17:07
|
8
|
kötelező sport? :-) kovács főtörzs végigkergeti a kolompár-családot a falu főutcáján oda-vissza ötször? (szabadtéri rekreációs tevékenység)
amúgy ez (mármint a megelőzés) lenne a normális, de ahhoz normális világ kéne - momentán a gyógyszergyártóknak van erős lobbija, a sportszergyártóknak semmilyen sincs. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-13 23:31:16
|
5
|
| Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg. |
|
Előzmény:
 |
bekakuki
2008-10-13 23:25:05
|
4
|
Már ez nem stimmel:
"Az egészségügyben a betegségmegelőzésre és nem a gyógyításra kell helyezni a hangsúlyt"
Aki beteg az, hogy fizesse a gyógyítást amikor dolgozni sem tud? Most én vagyok hülye vagy vagy ennyire elbuvárosodott a kormány? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|