Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-11-11 16:01:25 53
nem, az inkább patkány lesz:(
Boromir_ Creative Commons License 2008-11-11 13:07:35 52
Helo nalam a nyest a tetoter szigetelesbe furta be magat ma reggeltol harom napig a padlason bombol a radio ettol remelem meggondolja magat s leszokik arrol hogy it tanyazik mert engem mar nagyon idegesit hogy ot a teton mocorok futkarozik. Tovabba feltakaritom a sok uruleket amit a padlon hagyot a tetoterben es felszorom klormesszel.
En se szivesen olnem meg foleg mereggel nem mert hatha a tetoterszigetelesbe furt vackaban eri a halal aztan lehet a tetot bontani.
Z
A hozzászólás:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-10-07 17:26:57 51
Szerintetek létezik, hogy a nyest föld alatt lakjon, s kb 5 -10 centi átmérőjű túrás nélküli lyukakat fúrjon, amin keresztül közlekedik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!