|
|
|
|
 |
Tima2
2008-11-11 16:01:25
|
53
|
| nem, az inkább patkány lesz:( |
|
 |
Boromir_
2008-11-11 13:07:35
|
52
|
Helo nalam a nyest a tetoter szigetelesbe furta be magat ma reggeltol harom napig a padlason bombol a radio ettol remelem meggondolja magat s leszokik arrol hogy it tanyazik mert engem mar nagyon idegesit hogy ot a teton mocorok futkarozik. Tovabba feltakaritom a sok uruleket amit a padlon hagyot a tetoterben es felszorom klormesszel. En se szivesen olnem meg foleg mereggel nem mert hatha a tetoterszigetelesbe furt vackaban eri a halal aztan lehet a tetot bontani. Z |
|
A hozzászólás:
 |
nyugatioldal
2008-10-07 17:26:57
|
51
|
| Szerintetek létezik, hogy a nyest föld alatt lakjon, s kb 5 -10 centi átmérőjű túrás nélküli lyukakat fúrjon, amin keresztül közlekedik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|