Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-24 01:01:31 146
Ezzel a jónyugdíjjal az a bajom, hogy hitelből megy és egyre kevésbé akarnak nekünk hitelezni. Én úgy látom, hogy a jelenlegi pénzválságot is az aktív dolgozók fogják megsínyleni.
A hozzászólás:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-10-04 11:50:48 144

jelenleg nincs igény középosztályra

 

a választók többsége komcsik nélküli kommunizmust vagy tőkések nélküli kapitalizmust akar:))

 

namegpersze "jónyugdíjatadjálferi"

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-03 22:37:30 138
Ezzel indul a topic!

A középosztály az a társadalmi réteg, amely a különböző megtakaritási konstrukciókon keresztül hosszú távon működő tőkét tud generálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!