Keresés

Részletes keresés

HAL9000 Creative Commons License 2008-10-04 10:20:04 142
Ez rendben is van véleményem szerint, de, ha középosztálybelinek azt vesszük, aki 250-300k nettót keres, vagy azt, aki 100k-t félre tud tenni havonta, akkor nagyon jól látszik, hogy az adórendszerünk eléggé rosszul van belőve.

Erről az index is cikkezett egyet.

Hozzáteszem, hogy ahhoz, hogy 250k-t netto keressen a delikvens, ahhoz neki kb. 400k bruttót, azaz 520k szuperbruttót kell keresnie.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-03 23:55:12 140
Mit értesz számszerűsítés alatt?

Azt hogy hányan vannak? Hát elég keves sajnos.

Hogy honnantól középosztálybeli valaki? Onnantól kezdve, hogy van saját egzisztenciája (lakás, kocsi, jövedelem) és a fogyasztása mellett félre tud tenni.

Ha számszerűsíteni akarok, akkor olyan olyan nettó 250-300-tól kezdődhet, a lakás és kocsi törlesztőtöl függően. De azt is mondhatjuk, aki havi legalább 100 ezret félre tud tenni.
Előzmény:
HAL9000 Creative Commons License 2008-10-03 23:14:40 139
Egen. Számszerűsítve?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!