Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-03 23:55:12 140
Mit értesz számszerűsítés alatt?

Azt hogy hányan vannak? Hát elég keves sajnos.

Hogy honnantól középosztálybeli valaki? Onnantól kezdve, hogy van saját egzisztenciája (lakás, kocsi, jövedelem) és a fogyasztása mellett félre tud tenni.

Ha számszerűsíteni akarok, akkor olyan olyan nettó 250-300-tól kezdődhet, a lakás és kocsi törlesztőtöl függően. De azt is mondhatjuk, aki havi legalább 100 ezret félre tud tenni.
A hozzászólás:
HAL9000 Creative Commons License 2008-10-03 23:14:40 139
Egen. Számszerűsítve?
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-03 22:37:30 138
Ezzel indul a topic!

A középosztály az a társadalmi réteg, amely a különböző megtakaritási konstrukciókon keresztül hosszú távon működő tőkét tud generálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!