|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-03 23:55:12
|
140
|
Mit értesz számszerűsítés alatt?
Azt hogy hányan vannak? Hát elég keves sajnos.
Hogy honnantól középosztálybeli valaki? Onnantól kezdve, hogy van saját egzisztenciája (lakás, kocsi, jövedelem) és a fogyasztása mellett félre tud tenni.
Ha számszerűsíteni akarok, akkor olyan olyan nettó 250-300-tól kezdődhet, a lakás és kocsi törlesztőtöl függően. De azt is mondhatjuk, aki havi legalább 100 ezret félre tud tenni. |
|
A hozzászólás:
 |
HAL9000
2008-10-03 23:14:40
|
139
|
| Egen. Számszerűsítve? |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-03 22:37:30
|
138
|
Ezzel indul a topic!
A középosztály az a társadalmi réteg, amely a különböző megtakaritási konstrukciókon keresztül hosszú távon működő tőkét tud generálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|