Keresés

Részletes keresés

Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-10-04 11:50:48 144

jelenleg nincs igény középosztályra

 

a választók többsége komcsik nélküli kommunizmust vagy tőkések nélküli kapitalizmust akar:))

 

namegpersze "jónyugdíjatadjálferi"

HAL9000 Creative Commons License 2008-10-03 23:14:40 139
Egen. Számszerűsítve?
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-03 22:37:30 138
Ezzel indul a topic!

A középosztály az a társadalmi réteg, amely a különböző megtakaritási konstrukciókon keresztül hosszú távon működő tőkét tud generálni.
Előzmény:
HAL9000 Creative Commons License 2008-10-03 22:22:49 137
Persze jó alkalom volna ez a középosztály definiálására...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!