|
|
|
|
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-10-04 11:50:48
|
144
|
jelenleg nincs igény középosztályra
a választók többsége komcsik nélküli kommunizmust vagy tőkések nélküli kapitalizmust akar:))
namegpersze "jónyugdíjatadjálferi" |
|
 |
HAL9000
2008-10-03 23:14:40
|
139
|
| Egen. Számszerűsítve? |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-03 22:37:30
|
138
|
Ezzel indul a topic!
A középosztály az a társadalmi réteg, amely a különböző megtakaritási konstrukciókon keresztül hosszú távon működő tőkét tud generálni. |
|
Előzmény:
 |
HAL9000
2008-10-03 22:22:49
|
137
|
| Persze jó alkalom volna ez a középosztály definiálására... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|