Szevasztok!
Tanacsot kerek, hogy az elkepzelesem megvalosithato-e, szoktatok-e ilyet csinalni.
A konyham 3.0 X 3.5 meteres, sajnos 4 ajto van rajta.
Egy "L" alaku 2.5X2.5 meteres sarkot akarok munkafeluletnek kialakitani. Viszont ebbe a terbe a sarokban van egy 30x35 cm meretu kemenypiller.
Az az elkepzelesem, hogy a kemeny elotti reszet a munkalapnak 45 fokos szogben alakitom ki, a kemeny eletol 60 cm szelessegben. Ide tennem a mosogato medencet. A hatso fal es a lecsapast kialakito haromszog alaku hianyzo reszt szinten munkalappal boritanam.
5 darabbol allna a munkapult:
- az "L" szarai (2 db)
- szimmetrikus trapez alaku 45 fokos lecsapas
- kemeny melletti haromszog alaku lik befedese (2 db)
Lehetseges-e igy marni a munkalapokat?
Masodik kerdesem: 35 cm mely szekrenyekbol egy 2.0 meteres falat teljes feluleten a padlotol kezdve be tudok butorozni? Egyaltalan a felso elemeket le lehet labakra tenni? vagy spec meretu also elemeket kell keszitetni? |