Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Talas73 Creative Commons License 2008-09-30 22:15:30 89
Sigma 70-200/2,8 HSM II-s verziót ajánlom a gyors fókusz miatt, repcsihez nem árt. És végre elég jónak tűnik a képminőség is a korábbiakhoz képest.

http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Sigma-70-200mm-f-2.8-DG-HSM-II-Macro-Lens-Review.aspx
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-06 16:23:33 86

Üdv!

 

Most váltok SLR rendszerre a gépem Nikon d300 az már biztos.Milyen optikát javasolnátok főleg repülőgépet szeretnék fényképezni + táj fotozás.Nagyon tetszik a

NIKON 80-200mm F/2.8ED-IF bár az ára kicsit húzos. Valami alternatívát tudnátok javasolni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!