Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2008-11-10 23:00:38 34
"Egyszerű" gázzsákot nem mernék használni mifelénk--valaki biztosan lőne rá egy parázsló csikket--márcsak jóindulatból és megszokásból.
A hozzászólás:
hhx Creative Commons License 2008-09-29 07:48:00 32

Ez pl valószínűleg megbízható megoldás:

http://www.albersalligator.com/getme.php?site_ID=222&pageid=2391

Előzmény:
Freedomocska Creative Commons License 2008-09-27 21:03:22 31
Esetleg a gázzsákról bővebben ?---Bár ha ritkán jutsz netközelbe kár is kérdezni,általában türelmetlen vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!