|
|
|
|
 |
Akinom89
2008-10-04 10:30:44
|
44
|
| Lövetni tilos, megmarad a helye. |
|
A hozzászólás:
 |
koxy001
2008-09-28 20:08:12
|
42
|
Sziasztok!Én egy nemsoká 16 éves lány vok ,és szeetnék végre egy orrpiercinget.De hogy öszinte legyek most elolvastam azt amit eddig irtatok és hát kissé berezeltem.Én szuratni sz.tem nem merem,hanem lövetni szeretném,mert akiket ismerek és van nekik piercingjük aok mind lövették.Arrol már hallottam h. a lövés roncsolja a porcot,de az télleg igaz hogy a lövéses az maradando és nem forr be rendesen?Mert azért azt sem szeretném hogy felnött kormban egy luk legyen az orromon.De azt igazábol nem hiszem el hogy ha bogyos van benne akkor nem lehet kiszedni mert szükül,ezt be is bizonyitotta a b.nöm.
És lécci valaki mondja meg h. hol lehet playboynyuszis orrpiercing et beszerezni?
Elöre is köcce mindenért! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|