|
|
|
|
 |
wirita
2008-11-30 17:08:39
|
7212
|
szia
lehet, már megtaláltad a megoldást, de ha nem...
keress a lakóhelyedhez közel menhelyet, és menj el. biztosan fognak örülni, minden ember segítség.
lesz a zöldzebrának karácsonyi vására is, (volt??) a Lelencnek is, ott is jó az ember. meg persze a reklámozás!!!
sok sikert és kitartást!
üdv
rita
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-09-28 13:47:00
|
7211
|
Sziasztok,
Szeretnék érdeklődni, hogy tudnék önkéntesként dolgozni alkalmanként vmelyik állatmenhelyen. Decemberben lenne aktuális (tudom kicsit messzebb van még), mivel addig sajnos nem Mo.-on tartózkodom. De szeretném kikérni a véleményeteket, hogyan lehetne önkénteskedni, milyen lehetőségek vannak rá. Hívjak fel találomra egy menhelyet és mondjam, hogy "hello itt vagyok, jönnék önkéntesnek", vagy esetleg van vmilyen más megoldás is? Várom az ötleteket, tanácsokat.
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|