Keresés

Részletes keresés

wirita Creative Commons License 2008-11-30 17:08:39 7212

szia

lehet, már megtaláltad a megoldást, de ha nem...

keress a lakóhelyedhez közel menhelyet, és menj el. biztosan fognak örülni, minden ember segítség.

lesz a zöldzebrának karácsonyi vására is, (volt??) a Lelencnek is, ott is jó az ember. meg persze a reklámozás!!!

sok sikert és kitartást!

üdv

rita

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-28 13:47:00 7211
Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni, hogy tudnék önkéntesként dolgozni alkalmanként vmelyik állatmenhelyen.
Decemberben lenne aktuális (tudom kicsit messzebb van még), mivel addig sajnos nem Mo.-on tartózkodom. De szeretném kikérni a véleményeteket, hogyan lehetne önkénteskedni, milyen lehetőségek vannak rá. Hívjak fel találomra egy menhelyet és mondjam, hogy "hello itt vagyok, jönnék önkéntesnek", vagy esetleg van vmilyen más megoldás is?
Várom az ötleteket, tanácsokat.

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!