Keresés

Részletes keresés

hhx Creative Commons License 2008-09-29 07:48:00 32

Ez pl valószínűleg megbízható megoldás:

http://www.albersalligator.com/getme.php?site_ID=222&pageid=2391

A hozzászólás:
Freedomocska Creative Commons License 2008-09-27 21:03:22 31
Esetleg a gázzsákról bővebben ?---Bár ha ritkán jutsz netközelbe kár is kérdezni,általában türelmetlen vagyok.
Előzmény:
kanga 1 Creative Commons License 2008-09-27 12:37:41 30
Az első változat prototipusa már üzemel.nálunk a fejlesztett változat kerül telepitésre.Nem elégetjük a gázt,hanem hibrid(használt sütőolaj-biogáz)motort hajtatunk vele ami áramot termel a hűtőviz meg fűt.Nagyon leegyszerűsitve ennyi.A gázzsákos tárolás amúgy nagyon biztonságos,ha jó a gázzsák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!