|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Freedomocska
2008-09-27 21:03:22
|
31
|
| Esetleg a gázzsákról bővebben ?---Bár ha ritkán jutsz netközelbe kár is kérdezni,általában türelmetlen vagyok. |
|
Előzmény:
 |
kanga 1
2008-09-27 12:37:41
|
30
|
| Az első változat prototipusa már üzemel.nálunk a fejlesztett változat kerül telepitésre.Nem elégetjük a gázt,hanem hibrid(használt sütőolaj-biogáz)motort hajtatunk vele ami áramot termel a hűtőviz meg fűt.Nagyon leegyszerűsitve ennyi.A gázzsákos tárolás amúgy nagyon biztonságos,ha jó a gázzsák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|