Keresés

Részletes keresés

Mr. Boró Creative Commons License 2008-09-28 21:52:53 135
"Akkor ritka kivétel."

Nem igazán, persze az is igaz, hogy nem feltétlenül a személyügyes fog önálló céget alapítani.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-27 14:25:40 134
Akkor ritka kivétel.

A legkisebb cég aminél dolgoztam, forintban évi ~30 milliárdos árbevételű volt. Már ott is nagyon erős szakosodás volt a vezetésben, és többszintű vezetési hierarchiája volt.

A kiszervezések terjedésével sok középcéggel kerültem kapcsolatba munkám során, és inkább ott voltak olyan vállalkozók, akik egyben managerek is voltak, de minél nagyobb volt a cég, annál inkább ott volt a menedzserek gárdája is (gazdasági, kereskedelmi igazgató, ... stb).
Előzmény:
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 2008-09-27 14:20:43 133
Nem. Megvan a magassága hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!