|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-09-27 14:25:40
|
134
|
Akkor ritka kivétel.
A legkisebb cég aminél dolgoztam, forintban évi ~30 milliárdos árbevételű volt. Már ott is nagyon erős szakosodás volt a vezetésben, és többszintű vezetési hierarchiája volt.
A kiszervezések terjedésével sok középcéggel kerültem kapcsolatba munkám során, és inkább ott voltak olyan vállalkozók, akik egyben managerek is voltak, de minél nagyobb volt a cég, annál inkább ott volt a menedzserek gárdája is (gazdasági, kereskedelmi igazgató, ... stb). |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-09-27 14:16:55
|
132
|
| Biztos kisvállalkozó vagy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|