Keresés

Részletes keresés

vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 2008-09-27 14:20:43 133
Nem. Megvan a magassága hozzá.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-27 14:16:55 132
Biztos kisvállalkozó vagy.
Előzmény:
Mr. Boró Creative Commons License 2008-09-27 13:41:35 131
"A vállalkozó meg a menedzser az két nagyon külön világ"

Micsoda kár, hogy nekem ezt eddig senki nem mondta... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!