|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-09-27 14:16:55
|
132
|
| Biztos kisvállalkozó vagy. |
|
A hozzászólás:
 |
Mr. Boró
2008-09-27 13:41:35
|
131
|
"A vállalkozó meg a menedzser az két nagyon külön világ"
Micsoda kár, hogy nekem ezt eddig senki nem mondta... :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-09-15 22:00:42
|
11
|
Nem biztos, hogy vállalkozna.
A vállalkozó meg a menedzser az két nagyon külön világ, szerintem egyik sem való a másik szerepébe. Viszont a menedzser megtakarítását egy korszerű pénzrendszer ki tudja helyezni, tehát nem is annyira lényeges hogy ő indítson vállakozást . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|