Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-09-27 14:16:55 132
Biztos kisvállalkozó vagy.
A hozzászólás:
Mr. Boró Creative Commons License 2008-09-27 13:41:35 131
"A vállalkozó meg a menedzser az két nagyon külön világ"

Micsoda kár, hogy nekem ezt eddig senki nem mondta... :-)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-15 22:00:42 11

Nem biztos, hogy vállalkozna.

 

A vállalkozó meg a menedzser az két nagyon külön világ, szerintem egyik sem való a másik szerepébe. Viszont a menedzser megtakarítását egy korszerű pénzrendszer ki tudja helyezni, tehát nem is annyira lényeges hogy ő indítson vállakozást .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!