Keresés

Részletes keresés

pakli2005 Creative Commons License 2008-11-26 11:53:05 41
Szia!
Nincsenek esetleg képeid a berendezésről?
Freedomocska Creative Commons License 2008-09-27 21:03:22 31
Esetleg a gázzsákról bővebben ?---Bár ha ritkán jutsz netközelbe kár is kérdezni,általában türelmetlen vagyok.
A hozzászólás:
kanga 1 Creative Commons License 2008-09-27 12:37:41 30
Az első változat prototipusa már üzemel.nálunk a fejlesztett változat kerül telepitésre.Nem elégetjük a gázt,hanem hibrid(használt sütőolaj-biogáz)motort hajtatunk vele ami áramot termel a hűtőviz meg fűt.Nagyon leegyszerűsitve ennyi.A gázzsákos tárolás amúgy nagyon biztonságos,ha jó a gázzsák.
Előzmény:
pakli2005 Creative Commons License 2008-09-11 08:47:58 21
Van már valami konkrét terved? Esetleg anyagok, hogy miből készíted?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!