Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-09-27 17:13:02 3119
Sajnos én úgy tudom az IE nem tudja letölteni, fel viszont tudja. Én szoktam csinálni gif-eket, feltölteni tudom őket (ha a méret elfogadható)...:))
A hozzászólás:
Csakugyan? Creative Commons License 2008-09-27 00:12:16 3118
Szia! Köszönöm!
IE-vel miért nem megy, nem tudod? Egyébként arra gyanakodtam, hogy valami titok a gif-ek 'fajtái' körül lappanghat, mert a Firefox-os letöltés után sem működik mindegyik, ahogyan ez látszik sok topikban, s egészen kis méretűek sem. Remélem, ez sikerül a segítségért.:-)) - Ezen a helyen sok ilyen van, válogathatsz közülük.
Azt nem tudom, ha rákattintasz, akkor a nagyobb méretet mutatja-e majd vagy csak egy villogó vonal lesz a helyén. Ez is hol működik, hol nem.

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-09-26 13:13:14 3117

Szia!

Mozilla Firefox-al tudsz letölteni gif-eket. De ide nem mindet lehet berakni az index ugyanis nem enged mindenféle képméretet! Remélem tudtam segíteni!

Üdv. Pici

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!