|
|
|
|
 |
Magdi60
2008-09-26 13:35:18
|
1158
|
| Rendben! Majd halványan célozunk rá - hogy értsék! |
|
A hozzászólás:
 |
Ghanima
2008-09-26 13:25:35
|
1157
|
| Le a kalappal előttetek! Mondjátok meg a munkáltatóknak, hogy ezért a nehéz munkáért legalább plusz adag simogatás jár, a piszkos anyagiakat (halacska, májacska, combika...) nem is említve. Főleg, ha nem akarják, hogy komolyabban rájuk nézzen a szagszervezet! |
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2008-09-26 09:47:19
|
1156
|
A ház térfigyelő rendszerét alkotjuk.
Nagyon kimerítő állandóan figyelni:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|