Keresés

Részletes keresés

Csakugyan? Creative Commons License 2008-09-27 00:12:16 3118
Szia! Köszönöm!
IE-vel miért nem megy, nem tudod? Egyébként arra gyanakodtam, hogy valami titok a gif-ek 'fajtái' körül lappanghat, mert a Firefox-os letöltés után sem működik mindegyik, ahogyan ez látszik sok topikban, s egészen kis méretűek sem. Remélem, ez sikerül a segítségért.:-)) - Ezen a helyen sok ilyen van, válogathatsz közülük.
Azt nem tudom, ha rákattintasz, akkor a nagyobb méretet mutatja-e majd vagy csak egy villogó vonal lesz a helyén. Ez is hol működik, hol nem.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-09-26 13:13:14 3117

Szia!

Mozilla Firefox-al tudsz letölteni gif-eket. De ide nem mindet lehet berakni az index ugyanis nem enged mindenféle képméretet! Remélem tudtam segíteni!

Üdv. Pici

Előzmény:
Csakugyan? Creative Commons License 2008-09-25 22:39:12 3116
Elnézést a zargatásért, de érdekelne, hogy honnan lehet ilyen izgő-mozgó képeket letölteni, s berakni a fórumokra, hogy az mozogjon is? Meg amikor rákattintok, kinagyítva ne egy csík legyen a figura vagy kép helyén? Mert több ilyet láttam, s olyat is, ami rendesen működött. Van valami titka ennek? Előre is köszönöm a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!