|
|
|
|
 |
Csakugyan?
2008-09-27 00:12:16
|
3118
|
Szia! Köszönöm! IE-vel miért nem megy, nem tudod? Egyébként arra gyanakodtam, hogy valami titok a gif-ek 'fajtái' körül lappanghat, mert a Firefox-os letöltés után sem működik mindegyik, ahogyan ez látszik sok topikban, s egészen kis méretűek sem. Remélem, ez sikerül a segítségért.:-)) - Ezen a helyen sok ilyen van, válogathatsz közülük. Azt nem tudom, ha rákattintasz, akkor a nagyobb méretet mutatja-e majd vagy csak egy villogó vonal lesz a helyén. Ez is hol működik, hol nem.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-09-26 13:13:14
|
3117
|
Szia!
Mozilla Firefox-al tudsz letölteni gif-eket. De ide nem mindet lehet berakni az index ugyanis nem enged mindenféle képméretet! Remélem tudtam segíteni!
Üdv. Pici |
|
Előzmény:
 |
Csakugyan?
2008-09-25 22:39:12
|
3116
|
| Elnézést a zargatásért, de érdekelne, hogy honnan lehet ilyen izgő-mozgó képeket letölteni, s berakni a fórumokra, hogy az mozogjon is? Meg amikor rákattintok, kinagyítva ne egy csík legyen a figura vagy kép helyén? Mert több ilyet láttam, s olyat is, ami rendesen működött. Van valami titka ennek? Előre is köszönöm a választ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|