Keresés

Részletes keresés

AnnKa Creative Commons License 2008-10-30 22:30:42 1159
Szervusztok Cica társak, Miau nektek!:-)
Én itt alukálni, levegőzni, madárkákat nézegetni szoktam leginkább,
egy nagyon nyugodt cicus vagyok. Képzeljétek el, van egy nőszemély a
házban, aki ha magasabbra nőtt volna /szerencsére nem esett sok eső,
ahol nevelődött/ elérné, hogy is mondjam, a farkincámat, amely mint a
horgászok zsinórja lengedez, mert éppen madárka repül arra.
Próbálkozott ám, de nem sikerült neki.:-) Az ablak felé van a szép
fejecském szundizáskor, leginkább a hátsómat láthatják a hazatérők. Ne
ijedjetek meg, nem vagyok ám magasan. Itt a képen, még ez tavasszal
volt, éppen kijöttem körbenézni, alkalmas-e az időjárás egy kis
délutáni pihire, de olyan lelkesen ciicc-ciccegett, ez a bizonyos ..,
hogy kénytelen voltam megnézni szemtől-szembe, ki is az, egész
szimpatikus pofika, macska szemekkel, hát jó, megengedtem, hogy
csináljon egy képet rólam, a telefonjával, legyen mit nézegetnie, ne
csak mindig hátulról lásson és hagyjon nyugodtan aluszkálni.:-))))

Ghanima Creative Commons License 2008-09-26 13:25:35 1157
Le a kalappal előttetek! Mondjátok meg a munkáltatóknak, hogy ezért a nehéz munkáért legalább plusz adag simogatás jár, a piszkos anyagiakat (halacska, májacska, combika...) nem is említve. Főleg, ha nem akarják, hogy komolyabban rájuk nézzen a szagszervezet!
A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2008-09-26 09:47:19 1156

A ház térfigyelő rendszerét alkotjuk.

Nagyon kimerítő állandóan figyelni:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!