|
|
|
|
 |
AnnKa
2008-10-30 22:30:42
|
1159
|
Szervusztok Cica társak, Miau nektek!:-) Én itt alukálni, levegőzni, madárkákat nézegetni szoktam leginkább, egy nagyon nyugodt cicus vagyok. Képzeljétek el, van egy nőszemély a házban, aki ha magasabbra nőtt volna /szerencsére nem esett sok eső, ahol nevelődött/ elérné, hogy is mondjam, a farkincámat, amely mint a horgászok zsinórja lengedez, mert éppen madárka repül arra. Próbálkozott ám, de nem sikerült neki.:-) Az ablak felé van a szép fejecském szundizáskor, leginkább a hátsómat láthatják a hazatérők. Ne ijedjetek meg, nem vagyok ám magasan. Itt a képen, még ez tavasszal volt, éppen kijöttem körbenézni, alkalmas-e az időjárás egy kis délutáni pihire, de olyan lelkesen ciicc-ciccegett, ez a bizonyos .., hogy kénytelen voltam megnézni szemtől-szembe, ki is az, egész szimpatikus pofika, macska szemekkel, hát jó, megengedtem, hogy csináljon egy képet rólam, a telefonjával, legyen mit nézegetnie, ne csak mindig hátulról lásson és hagyjon nyugodtan aluszkálni.:-))))
 |
|
 |
Ghanima
2008-09-26 13:25:35
|
1157
|
| Le a kalappal előttetek! Mondjátok meg a munkáltatóknak, hogy ezért a nehéz munkáért legalább plusz adag simogatás jár, a piszkos anyagiakat (halacska, májacska, combika...) nem is említve. Főleg, ha nem akarják, hogy komolyabban rájuk nézzen a szagszervezet! |
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2008-09-26 09:47:19
|
1156
|
A ház térfigyelő rendszerét alkotjuk.
Nagyon kimerítő állandóan figyelni:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|