|
|
|
|
 |
nemethla
2008-10-21 19:37:48
|
58
|
| A szeptember közepén (20-a körül) említett 917 euros történetem a következőképpen néz ki: Feltehetően a létező sp..s nevű ebay eladót feltörték és az ő nevében tettek fel terméket (egy Canon 1D mkIIn fényképezőgép), fotókkal, mindennel, precíz leírással. Az eladó számlaszáma és emilcíme is át lett írva a csaló nevére. Engem az ingolstadti rendőrség egyik embere talált meg emilben, hofgy ti adjam meg legyek szíves a számlaszámot, egyebet, mennyit és mikor, kinek utaltam. A dologban az a szép, hogy az ebay nincs a helyzet magaslatán az oldalai ill felhasználóinak a megvédése terén. Pl miért nem küldenek a régi emilcímére vkinek egy visszaigazolást váró mélt, ha lényeges adatokat akar módosítani? Amikor a hackelt árut feltöltötték, az eredeti névtukajdonos hogyhogy nem vette észre, nem tudott róla, hogy terméke van fenn? (a mein ebay oldal kidobja, nem)? |
|
A hozzászólás:
 |
raider
2008-09-25 21:58:02
|
57
|
| Igen, a történet vége engem is érdekelne majd. Nekem sem volt ügyvédre szükségem eddig, de én nem is vásároltam ilyen nagy összegért semmit (nekem a legnagyobb vásárlásom kb. max 400 euró volt) |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2008-09-25 15:20:38
|
56
|
| Lehet, nekem szerencsére eddig nem volt ügyvédre szükségem. Majd eldönti, mit csinál. Kapott elég infót a lehetőségekről. Kíváncsi vagyok az eredményre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|