|
|
|
|
 |
raider
2008-09-25 21:58:02
|
57
|
| Igen, a történet vége engem is érdekelne majd. Nekem sem volt ügyvédre szükségem eddig, de én nem is vásároltam ilyen nagy összegért semmit (nekem a legnagyobb vásárlásom kb. max 400 euró volt) |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2008-09-25 15:20:38
|
56
|
| Lehet, nekem szerencsére eddig nem volt ügyvédre szükségem. Majd eldönti, mit csinál. Kapott elég infót a lehetőségekről. Kíváncsi vagyok az eredményre. |
|
Előzmény:
 |
raider
2008-09-25 13:58:20
|
55
|
| Ezért mondom, hogy szerintem jobban jár az ügyvéddel, mint az eBay sok hónapos tortúrájával, melynek során nem biztos, hogy visszakapja a teljes összeget. 900 eurónál én gondolkodás nélkül ügyvédhez fordulnék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|