Keresés

Részletes keresés

raider Creative Commons License 2008-09-25 21:58:02 57
Igen, a történet vége engem is érdekelne majd. Nekem sem volt ügyvédre szükségem eddig, de én nem is vásároltam ilyen nagy összegért semmit (nekem a legnagyobb vásárlásom kb. max 400 euró volt)
A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-09-25 15:20:38 56
Lehet, nekem szerencsére eddig nem volt ügyvédre szükségem. Majd eldönti, mit csinál. Kapott elég infót a lehetőségekről. Kíváncsi vagyok az eredményre.
Előzmény:
raider Creative Commons License 2008-09-25 13:58:20 55
Ezért mondom, hogy szerintem jobban jár az ügyvéddel, mint az eBay sok hónapos tortúrájával, melynek során nem biztos, hogy visszakapja a teljes összeget. 900 eurónál én gondolkodás nélkül ügyvédhez fordulnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!