Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2008-09-25 15:20:38 56
Lehet, nekem szerencsére eddig nem volt ügyvédre szükségem. Majd eldönti, mit csinál. Kapott elég infót a lehetőségekről. Kíváncsi vagyok az eredményre.
A hozzászólás:
raider Creative Commons License 2008-09-25 13:58:20 55
Ezért mondom, hogy szerintem jobban jár az ügyvéddel, mint az eBay sok hónapos tortúrájával, melynek során nem biztos, hogy visszakapja a teljes összeget. 900 eurónál én gondolkodás nélkül ügyvédhez fordulnék.
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2008-09-25 09:33:18 52
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok.
Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.

Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!