|
|
|
|
 |
garfieldka
2008-09-25 15:20:38
|
56
|
| Lehet, nekem szerencsére eddig nem volt ügyvédre szükségem. Majd eldönti, mit csinál. Kapott elég infót a lehetőségekről. Kíváncsi vagyok az eredményre. |
|
A hozzászólás:
 |
raider
2008-09-25 13:58:20
|
55
|
| Ezért mondom, hogy szerintem jobban jár az ügyvéddel, mint az eBay sok hónapos tortúrájával, melynek során nem biztos, hogy visszakapja a teljes összeget. 900 eurónál én gondolkodás nélkül ügyvédhez fordulnék. |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2008-09-25 09:33:18
|
52
|
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok. Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.
Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|