Keresés

Részletes keresés

juca84 Creative Commons License 2008-11-28 13:08:18 22

Bocsi, hogy belekotyogok, de azért az túlzás, hogy odakint olyan állati jól keresnek. Bolti eladóként olyan 30-35 eurot keresnek, az változó, hogy adnak-e szobát és ellátást, ha igen akkor kevesebb a fizetés. Ez a bér egyébként főszezonbra értendő, elő és utószezonban még kevesebb. Persze lehet hazahozni némi megtakarított pénzt, de úgy ha az ember nem jár szórakozni, és gyrost vagy szendvicset eszik nap mint nap.

A hozzászólás:
freex Creative Commons License 2008-09-25 11:31:57 19
Tanácsot adni nem tudok, de sok helyen magyarul ki volt írva, hogy munkaerőt keresünk. Többekkel beszéltünk is, állati jól keresnek még bolti eladóként is, igaz a szezonban minden nap reggeltől estig dolgozniuk kell. Természetesen feketén vannak fizetve. Fórumokon kellene utánaérdeklődni, vagy jövőre az előszezon elején kiutazni és körülnézni.
Előzmény:
galmarcsi85 Creative Commons License 2008-09-25 10:46:33 18

Sziasztok!

 

Én tegnap jöttem haza Paraliáról, és nagyon tetszett. jövőre is tervezem, hogy kimegyek, de most úgy szeretnék kimenni, hogy vagy hosszú vagy rövid távra dolgozni. Ebben kérném a segítségeteket! Tudna valaki infot adni, hogy kivel vegyem fel a kapcsolatot ez ügyben?  És ha valakit sintén érdekelne, és kijönne velem, annak is nagyon örülnék. :-)

galmarcsi85@hotmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!