|
|
|
|
 |
Kiswatzak
2008-09-25 13:07:27
|
654
|
Anyum a sün érkezése előtt nem tartotta jó 5let még azt sem, hogy újra hörcsögöt tartsak... aztán amikor áthívtam nézze meg mit találtunk, elolvadt! Ezeknek az apró "tüskés pockoknak" senki nem tud ellenállni.:)
JAh!1 kérdésm azért még van! Nálunk bolfo port nem lehet kapni (az állatpatikákban azt mondták mo.-n nincs törzskönyvezve, így max. pult alól feketén tudunk beszerezni.):( Ivomec csak injekcióként van, strongholdból pedig a legkisebb kiszerelés 5kg-os ebekre van. Bolfoból spray van.Az a leghatékonyabb? |
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2008-09-25 09:59:34
|
653
|
Najóvan, örülök, hogy beindultatok :) nem vagyok harapós, csak látod, ha elolvastad, hogy azt a gondosságot és lelkesedést, amit pl benőbéka összehozott a malaca körül, úgyse lehet két mondatban megismételni.
Tényleg nagyon cuki kis dögök, pontosan mintha rajzfilmdizájner találta volna ki őket :) |
|
Előzmény:
 |
Kiswatzak
2008-09-24 22:45:33
|
652
|
BOCSI, bocsi! Hazaértem és nyugodtan végig olvastam! Valóban minden kérdésemre meg van a válasz! Jegyzeteltem ezerrel, holnap felkerekedek, beszerzek mindent... rámegy a jövőhavi fizum is:D
Kiengedtük!Tegnap még nem izgatta a tej, de most elfogadta.:) Nagyon esetlen kis jószág, mindnkinek mosolyt csalt az arcára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|