Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2008-09-25 13:34:35 54
Köszi mindenkinek az eddigieket!
A hozzászólás:
tzsv Creative Commons License 2008-09-25 09:36:58 53
Elnézést, ez elkerülte a figyelmemet. Azért sok sikert.
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2008-09-25 09:33:18 52
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok.
Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.

Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!