|
|
|
|
 |
nemethla
2008-09-25 13:34:35
|
54
|
| Köszi mindenkinek az eddigieket! |
|
A hozzászólás:
 |
tzsv
2008-09-25 09:36:58
|
53
|
| Elnézést, ez elkerülte a figyelmemet. Azért sok sikert. |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2008-09-25 09:33:18
|
52
|
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok. Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.
Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|