Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2008-09-25 09:33:18 52
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok.
Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.

Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :))
A hozzászólás:
tzsv Creative Commons License 2008-09-25 09:17:18 51
Bár kisebb tétel, és elhúzódott, de a reklamációt jócskán követően a PayPal visszautalta a pénzt (egy Nikon szögkereső volt). Légy még egy picit türelemmel, elég lassan őrölnek a malmok a PP-nál, tán a már említettek miatt. Kívánom a legjobbakat, bár "egy kis tüske" biztos marad benned (?).
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2008-09-25 07:05:00 49
Köszi mindenkinek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!