|
|
|
|
 |
garfieldka
2008-09-25 09:33:18
|
52
|
Csakhogy ez nem Paypal, sajnos! Ott ráadásul gyorsabban mennek a dolgok. Ő IBAN utalással fizetett, így az ebay-nél tud csak reklamálni. Nekem eddig egy ilyen ügyem volt, s az októberben vett cuccra március közepén kaptam kártérítést. Ebből egy hónap lejön, addig vártam a csomagra, s azt követően reklamáltam.
Az eljárás így "csak" 4 és fél hónapig tartott. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
tzsv
2008-09-25 09:17:18
|
51
|
| Bár kisebb tétel, és elhúzódott, de a reklamációt jócskán követően a PayPal visszautalta a pénzt (egy Nikon szögkereső volt). Légy még egy picit türelemmel, elég lassan őrölnek a malmok a PP-nál, tán a már említettek miatt. Kívánom a legjobbakat, bár "egy kis tüske" biztos marad benned (?). |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2008-09-25 07:05:00
|
49
|
| Köszi mindenkinek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|