|
|
|
|
 |
tzsv
2008-09-25 09:17:18
|
51
|
| Bár kisebb tétel, és elhúzódott, de a reklamációt jócskán követően a PayPal visszautalta a pénzt (egy Nikon szögkereső volt). Légy még egy picit türelemmel, elég lassan őrölnek a malmok a PP-nál, tán a már említettek miatt. Kívánom a legjobbakat, bár "egy kis tüske" biztos marad benned (?). |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2008-09-25 07:05:00
|
49
|
| Köszi mindenkinek |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2008-09-25 02:28:19
|
48
|
| Ird meg neki, hogy vagy azonnal válaszol/küldi a cuccot, vagy átadod az egész ügyet a német unokaöcsédnek, aki egy ügyvéd. Nekem ez a szöveg már hatott egyszer-kétszer. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|