|
|
|
|
 |
nemethla
2008-09-25 07:05:00
|
49
|
| Köszi mindenkinek |
|
A hozzászólás:
 |
bestpixel
2008-09-25 02:28:19
|
48
|
| Ird meg neki, hogy vagy azonnal válaszol/küldi a cuccot, vagy átadod az egész ügyet a német unokaöcsédnek, aki egy ügyvéd. Nekem ez a szöveg már hatott egyszer-kétszer. |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2008-09-24 22:04:34
|
45
|
| Sziasztok! Részben segítséget is kérek, részben legalább más tanuljon az én káromon: Aug végén ütöttem le egy Eos 1DmkIIn-t, 28 licitálóból 895 +22 euro szállítás Mo-ra áron. Szept 2-án elutaltam Andre Brehm nevére és számlájára az összeget, majd szept 4-én egy választ küldött, miszerint megkapta a pénzt és hétfőn postázza a gépet. A címem helyesen van benn az ebay-en, máskor is kaptam cuccot kintről. No, azóta jön a gép, és a brehmandre@googlemail.com címről semmi válasz a leveleimre. Az ebay Unstimmigkeiten online klären oldalán 20-a óta nincs reagálás... Azértha vkinek van tippje, elfogadom ( pl megkeressek egy olyan eladót, akitől ő vásárolt nemrég?) Köszi Laci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|