Keresés

Részletes keresés

raider Creative Commons License 2008-09-25 00:08:22 47
Ja és az ügyvéd nem került neki semmibe, mert a díjat is a csalón hajtotta be.
A hozzászólás:
raider Creative Commons License 2008-09-25 00:07:53 46
Szia. Azt tudom javasolni, kérdezz rá az ebay.com Aukciós tapasztalatok c. topicra, ott valakinek volt tapasztalata csalóval Németországban, és szerzett ügyvédet, aki erre specializálódott. Meglett a pénze. Tudom, sok keresés lesz, de először kérdezz rá, aztán ha nem válaszolnak nézd végig a topicot, valamikor tavaly v. tavalyelőtt lehetett róla szó.
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2008-09-24 22:04:34 45
Sziasztok! Részben segítséget is kérek, részben legalább más tanuljon az én káromon: Aug végén ütöttem le egy Eos 1DmkIIn-t, 28 licitálóból 895 +22 euro szállítás Mo-ra áron. Szept 2-án elutaltam Andre Brehm nevére és számlájára az összeget, majd szept 4-én egy választ küldött, miszerint megkapta a pénzt és hétfőn postázza a gépet. A címem helyesen van benn az ebay-en, máskor is kaptam cuccot kintről. No, azóta jön a gép, és a brehmandre@googlemail.com címről semmi válasz a leveleimre. Az ebay Unstimmigkeiten online klären oldalán 20-a óta nincs reagálás... Azértha vkinek van tippje, elfogadom ( pl megkeressek egy olyan eladót, akitől ő vásárolt nemrég?) Köszi Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!