|
|
|
|
 |
Thor
2008-09-25 09:59:34
|
653
|
Najóvan, örülök, hogy beindultatok :) nem vagyok harapós, csak látod, ha elolvastad, hogy azt a gondosságot és lelkesedést, amit pl benőbéka összehozott a malaca körül, úgyse lehet két mondatban megismételni.
Tényleg nagyon cuki kis dögök, pontosan mintha rajzfilmdizájner találta volna ki őket :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kiswatzak
2008-09-24 22:45:33
|
652
|
BOCSI, bocsi! Hazaértem és nyugodtan végig olvastam! Valóban minden kérdésemre meg van a válasz! Jegyzeteltem ezerrel, holnap felkerekedek, beszerzek mindent... rámegy a jövőhavi fizum is:D
Kiengedtük!Tegnap még nem izgatta a tej, de most elfogadta.:) Nagyon esetlen kis jószág, mindnkinek mosolyt csalt az arcára. |
|
Előzmény:
 |
Thor
2008-09-24 09:23:05
|
650
|
Nagyon dícséretes :)
Egy dolgot nem értek: te vagy itt az utóbbi 5 hozzászólásban a második, aki még az utolsó oldalt sem olvassa el, mielőtt hozzászólna, holott még itt is van utalás arra, hogy a topic eleje tele van teleltetési tapasztalatokkal. Miért túl nagy feladat ez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|