Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2008-09-25 09:59:34 653

Najóvan, örülök, hogy beindultatok :) nem vagyok harapós, csak látod, ha elolvastad, hogy azt a gondosságot és lelkesedést, amit pl benőbéka összehozott a malaca körül, úgyse lehet két mondatban megismételni.

Tényleg nagyon cuki kis dögök, pontosan mintha rajzfilmdizájner találta volna ki őket :)

A hozzászólás:
Kiswatzak Creative Commons License 2008-09-24 22:45:33 652
BOCSI, bocsi!
Hazaértem és nyugodtan végig olvastam!
Valóban minden kérdésemre meg van a válasz! Jegyzeteltem ezerrel, holnap felkerekedek, beszerzek mindent... rámegy a jövőhavi fizum is:D

Kiengedtük!Tegnap még nem izgatta a tej, de most elfogadta.:)
Nagyon esetlen kis jószág, mindnkinek mosolyt csalt az arcára.
Előzmény:
Thor Creative Commons License 2008-09-24 09:23:05 650

Nagyon dícséretes :)

Egy dolgot nem értek: te vagy itt az utóbbi 5 hozzászólásban a második, aki még az utolsó oldalt sem olvassa el, mielőtt hozzászólna, holott még itt is van utalás arra, hogy a topic eleje tele van teleltetési tapasztalatokkal. Miért túl nagy feladat ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!