|
|
|
|
 |
garfieldka
2008-09-25 09:12:19
|
50
|
Az ebay Unstimmigkeiten online klären oldalán 20-a óta nincs reagálás...
Ma 25-e van!
Tudom, hogy ideges vagy és mielőbbi megnyugtató választ szeretnél! Azonban az ebay oldalon bejelentett reklamációdra 4-5 napon belül nem is kell, hogy érdemi vagy bármilyen választ kapj. Mint másutt írtam, egy ilyen vizsgálat hetekig is eltarthat.
A kapott ügyvédi iroda jó megoldás lehet, de szerintem az a végső. Hiszen az ebay-nél még nemhogy le lezárták volna a dolgot, láthatóan még el se kezdték. Azért nem a te ügyed nekik az egyedüli. El tudom képzelni, hogy naponta tömegesen mennek a bejelentések. :( |
|
 |
bestpixel
2008-09-25 02:28:19
|
48
|
| Ird meg neki, hogy vagy azonnal válaszol/küldi a cuccot, vagy átadod az egész ügyet a német unokaöcsédnek, aki egy ügyvéd. Nekem ez a szöveg már hatott egyszer-kétszer. |
|
 |
raider
2008-09-25 00:07:53
|
46
|
| Szia. Azt tudom javasolni, kérdezz rá az ebay.com Aukciós tapasztalatok c. topicra, ott valakinek volt tapasztalata csalóval Németországban, és szerzett ügyvédet, aki erre specializálódott. Meglett a pénze. Tudom, sok keresés lesz, de először kérdezz rá, aztán ha nem válaszolnak nézd végig a topicot, valamikor tavaly v. tavalyelőtt lehetett róla szó. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2008-09-24 22:04:34
|
45
|
| Sziasztok! Részben segítséget is kérek, részben legalább más tanuljon az én káromon: Aug végén ütöttem le egy Eos 1DmkIIn-t, 28 licitálóból 895 +22 euro szállítás Mo-ra áron. Szept 2-án elutaltam Andre Brehm nevére és számlájára az összeget, majd szept 4-én egy választ küldött, miszerint megkapta a pénzt és hétfőn postázza a gépet. A címem helyesen van benn az ebay-en, máskor is kaptam cuccot kintről. No, azóta jön a gép, és a brehmandre@googlemail.com címről semmi válasz a leveleimre. Az ebay Unstimmigkeiten online klären oldalán 20-a óta nincs reagálás... Azértha vkinek van tippje, elfogadom ( pl megkeressek egy olyan eladót, akitől ő vásárolt nemrég?) Köszi Laci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|