Keresés

Részletes keresés

Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-09-24 20:51:19 121
azt tedd hozzá hogy az átlag 75 úgy jön ki hogy kb 500.000 ember fizet 85% körüli adót, a középosztály maradéka pedig mondjuk 40%-50%-et (bruttóre vetítve)
A hozzászólás:
TaXiN Creative Commons License 2008-09-24 18:51:30 120
Jövedelemtől függően 75 szemben az amerikai 45-tel.

Amihez érdemes hozzátenni, hogy kishazánkban a 33,5 százaléknyi nyugdíj járulék befizetés mellé elvárt a felkészülés és öngondoskodás is, mert nyílt titok, hogy 2030 magasságában a nyugdíj két marék falevelet fog érni.
Előzmény:
Derek Creative Commons License 2008-09-24 15:33:47 119
Nem tudom es nem is erdekel kulonosebben,ha teged igen szamold ki magad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!