|
|
|
|
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-09-24 20:51:19
|
121
|
| azt tedd hozzá hogy az átlag 75 úgy jön ki hogy kb 500.000 ember fizet 85% körüli adót, a középosztály maradéka pedig mondjuk 40%-50%-et (bruttóre vetítve) |
|
A hozzászólás:
 |
TaXiN
2008-09-24 18:51:30
|
120
|
Jövedelemtől függően 75 szemben az amerikai 45-tel.
Amihez érdemes hozzátenni, hogy kishazánkban a 33,5 százaléknyi nyugdíj járulék befizetés mellé elvárt a felkészülés és öngondoskodás is, mert nyílt titok, hogy 2030 magasságában a nyugdíj két marék falevelet fog érni.
|
|
Előzmény:
 |
Derek
2008-09-24 15:33:47
|
119
|
| Nem tudom es nem is erdekel kulonosebben,ha teged igen szamold ki magad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|