Keresés

Részletes keresés

TaXiN Creative Commons License 2008-09-24 18:51:30 120
Jövedelemtől függően 75 szemben az amerikai 45-tel.

Amihez érdemes hozzátenni, hogy kishazánkban a 33,5 százaléknyi nyugdíj járulék befizetés mellé elvárt a felkészülés és öngondoskodás is, mert nyílt titok, hogy 2030 magasságában a nyugdíj két marék falevelet fog érni.
A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2008-09-24 15:33:47 119
Nem tudom es nem is erdekel kulonosebben,ha teged igen szamold ki magad.
Előzmény:
TaXiN Creative Commons License 2008-09-24 14:04:04 118
Mennyi ez mindösszesen 100 ezer dollárnál? 35-50 százalék körülményektől függően és ebben már benne van az ÁFA is? ENNEK ELLENÉRE az amerikai középosztály válságban van (a jövedelme nem éri el a fogyasztást és 5 éven belül ez pozitív irányban nem fog változni)

Magyarországon mindennel (ÁFA) együtt mennyi is az adó + járulékteher?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!