|
|
|
|
 |
TaXiN
2008-09-24 18:51:30
|
120
|
Jövedelemtől függően 75 szemben az amerikai 45-tel.
Amihez érdemes hozzátenni, hogy kishazánkban a 33,5 százaléknyi nyugdíj járulék befizetés mellé elvárt a felkészülés és öngondoskodás is, mert nyílt titok, hogy 2030 magasságában a nyugdíj két marék falevelet fog érni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2008-09-24 15:33:47
|
119
|
| Nem tudom es nem is erdekel kulonosebben,ha teged igen szamold ki magad. |
|
Előzmény:
 |
TaXiN
2008-09-24 14:04:04
|
118
|
Mennyi ez mindösszesen 100 ezer dollárnál? 35-50 százalék körülményektől függően és ebben már benne van az ÁFA is? ENNEK ELLENÉRE az amerikai középosztály válságban van (a jövedelme nem éri el a fogyasztást és 5 éven belül ez pozitív irányban nem fog változni)
Magyarországon mindennel (ÁFA) együtt mennyi is az adó + járulékteher?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|