Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zordonC3 Creative Commons License 2008-09-24 10:52:00 41
Azért egy oldalon belül két azonos cégreklám kicsit unalmas nem? Az ilyeneket ki szokták moderálni. Ha reklám kell a fórumon, vegyél bannert az indextől jó pénzért, ahogy a többi kultúrált fórumozó.

OFF

a verseid viszont jók :D

ON
Előzmény:
pilath Creative Commons License 2008-07-04 08:51:39 37
Üvegtégla Centrum, ahol profi módon szolgálnak ki: http://www.koper.hu
Minden szükséges információt megadnak, az elképzeléstől egészen a kivitelezésig.
Egy helyen van az üvegtégla távtartó, ragasztóhabarcs, bukó ablakkeret, fa és műanyag beépítő keret.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!